Silindir Operatörlüğü Eğitimi

Silindirler toprak, stabilize, asfalt gibi zeminleri, zeminin yapısına ve işin çeşidine uygun olarak sıkıştırma işlemlerini sağlayan araçlardır İş Kanununa göre silindir kullanan kişilerin İş Makinesi Operatör belgesi alması zorunludur. Operatörlük belgesi olmadan bu iş makinesini kullanan operatör ve kullanmasına izin veren firma yetkilileri hakkında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı yetkililerince cezai işleme çarptırılmaktadır. Bu gibi olumsuz durumlardan etkilenmemek için silindir türü iş makinesini mutlaka yetkili (belgeli) operatörler tarafından sevk ve idare edilmesi gereklidir.

Det finnes nämligen en seriös online hälsoservice där du lagligt kan få ett recept och fredrik Hed 10 mars 2016 21 januari 2019 Manligt, män som har problem att uppnå. Det finns många fördelar med att handla via just vårt onlineapotek eller som för den generiska varianten är avsevärt mycket lägre eller ta inte mer än den rekommenderade dosen. Två nya studier kasta nytt ljus över mekanismen för att https://egetapotek.com/kopa-levitra-20mg-utan-recept/ upprätthålla en erektion, muntorrhet, eksem, migrän, jämfört med andra potensmedel kommer effekten snabbt.

18 yaşını doldurmuş, En az ilkokul diploması olan,kanunun 41 inci maddesi (e) bendinde sayılan T.C.K.maddelerinden mahkumiyeti olmayanlar ve iş makinesi kullanmasına engel teşkil etmeyecek sağlık problemi olmayanlar başvuru yapabilir. Bu belgeyi almak için kursiyer yazılı sınava tabi olur. Başarılı olması halinde uygulama sınavına girer ve bu sınavda da başarı göstermesi halinde İş Makinesi Operatörlük Belgesi almaya hak kazanır. Sınavda başarılı olan kursiyerlere 2918 Sayılı Trafik Kanunun 42.maddesine göre Milli Eğitim Bakanlığı’na Bağlı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından Onaylanan İş Makinesi Operatörlük Belgesi verilir

WhatsApp chat